Skip directly to content

Speciální hlavy

Hensel má v nabídce   speciální zábleskové hlavy, které umožňují kreativnější  práci se světlem, podle potřeb fotografa. Velmi důležitým faktem je, že tyto hlavy jsou konstrukčně navrženy přesně pro určitý specifický účel, který plní na 100% bez jakýchkoliv ztrát, na rozdíl od různých nástavců pro kompaktní blesky, které mají tyto funkce částečně nahradit..

Fresnel spot_klapky */  spotové fokusovací hlavy s Fresnelovou čočku, které vytváří bodové světlo s měkkými přechody. Jako příslušenství se dodávají k těmto hlavám klapky, voštinové filtry, komínkycena na vyžádání
WA Superspot_boční pohled_1

 

*/  projekční zábleskové fokusovací hlavy zase umožňují, jak z názvu vyplývá, promítat různé masky, struktury, nebo i diapozitivy a dodávat celkovému snímku různou kreativitu

cena na vyžádání

Ring Flash_Beauty dish

 

*/  kruhový  blesk ( ringflash ) je často užíván zejména v módní fotografii,  vytváří typické měkké přední světlo, beze stínů s dokonale vyhlazenou pletí.

K němu jsou dispozici různé další unikátní doplňky, jako je Softbox, Beauty dish, nebo měkký reflektor s voštinovým filtrem, což opět podstatně rozšiřuje tvůrčí možnosti fotografa.

             není obrázek

*/ “ Flashboxy“ jsou speciální zábleskové hlavy, které vypadají jako černá krabice v různých rozměrech, s jednou matně bílou plexi stěnou, které se zejména využívají při fotografování kosmetických produktů, table-topů ale i při módní fotografii , jako zvláštní druh světla.

cena na vyžádání

378_lightstick_+ hand_side-face1_1

 

*/ záblesková světelná tužka (  FLASHLIGHT PEN ) –  speciální velmi malá záblesková hlava ( s/bez pilotní žárovky  ), která se drží v ruce a používá se k různým světel. efektům, nebo se používá k osvětlení nepřístupných prostředí, kam se světlo z klasické hlavy nedostane

cena na vyžádání

9930_lightbar_2

 

*/ LINEAR Head -dalšími druhy zábleskových hlav jsou hlavy s dlouhou lineární výbojkou, které se nechovají jako spotový zdroj světla, ale vyzařují záblesk po celé své délce, což umožňuje naprosto odlišné a rovnoměrné svícení, než klasická hlava ( např.: Lightbar, Lightpen, Lightbox, Autolighty, Megalighty aj ).

cena na vyžádání