Skip directly to content

O fotostudiu

Fotostudio je funkční již od roku 1994. V tu dobu začalo zastupovat evropské renomované firmy s fotografickým zbožím a jejich výrobky dodávalo mnoha českým fotografům, fotografickým školám, státním institucím i fotoamatérům.

V roce 2000 jako první v České republice, začalo SUNNY FLASH studio půjčovat profesionální fotografickou a zábleskovou techniku. Od roku 2010 je nově otevřeno vybavené velké fotostudio 207qm, s plným zázemím také pro pronájem fotografům a produkčním společnostem. K dispozici je kompletní záblesková technika PROFOTO, BRIESE, HENSEL, ARRI, denní trubicová světla LUPOLIGHT, revoluční osvětlovací technika ROTOLIGHT Bi-color ( Led )  s výkonem až 3500W ( ekvivalent Tungstem ) a také počítačové zázemí (MAC, EIZO).

studio right view

foto1

Studio poskytuje i asistenční služby a dopravu techniky na lokace.

K dispozici je osvětlovací technika:

  • HENSEL  (Německo) - profesionální studiové blesky a veškeré příslušenství a doplňky.
  • PROFOTO ( Švédsko ) - profesionální studiové blesky a veškeré příslušenství a doplňky.
  • BRIESE ( Německo ) - unikátní modulová světla ( flash, tungsten, HMI ) pro filmaře i fotografy
  • ROTOLIGHT NEO, ANOVA  ( Anglie ) - revoluční LED světla, Bi-Colour (3100°-6300°K) "flicker free" až do 6000fps, s funkcí CINE SFX, F-DIM, na síť i baterie, výkon až 3500W ( ekvivalent Tungstem )
  • LUPO LIGHT (Itálie) - stálá panelová  světla s denním  i umělým světlem (trubice - flicker free, led panely s výkonem 2.000W a 3.000 W ).

13-floor plan                                    CENÍK STUDIA